GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 4537365
nr 453 7365
Fat
Upsala-Ekeby, Marie Simulsson, längd: 22 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
måndag 26 februari 2007
kl 16:32:06
Upsala-Ekeby
Upsala-Ekeby, förkortades ofta med ett UE under godset eller med "Ekeby".